info@euroluxwindows.com +48 607 257 530 +49 1787224674 Ku Słońcu 41 C, 71-046 Szczecin

Kilka słów o nas

Firma Eurolux to firma rodzinna prowadzona przez Agnieszkę i Artura Szewielewicz, działająca w branży budowlanej. Nasze ponad 25 letnie doświadczenie pozwala nam zaproponować Państwu najlepszy możliwy serwis. Sprzedaż oraz profesjonalny montaż okien, drzwi, rolet oraz bram garażowych to usługi, które świadczymy dla sektora prywatnego i komercyjnego. Zależy nam na Państwa zadowoleniu i dlatego stale podnosimy nasze kwalifikacje poprzez odpowiedni dobór pracowników i systemu szkoleń. Cala nasza wiedza i doświadczenie jest do Państwa dyspozycji. Zapraszamy serdecznie do naszego salonu znajdującego się przy ulicy Ku Słońcu 41 C 71-350 w Szczecinie.

Chętnie odwiedzimy Państwa budowę i porozmawiamy o możliwościach. Konsultacje, doradztwo i kosztorysy są nieodpłatne i niezobowiązujące. Zapraszamy do nawiązania współpracy klientów indywidualnych, a także przedsiębiorców, spółdzielnie, wspólnoty mieszkaniowe i deweloperów w kraju i za granicą. Kontakt w języku polskim, angielskim i niemieckim. Decydując się na współpracę z firmą Eurolux wybieracie Państwo przejrzyste, konkurencyjne i indywidualnie dopasowane rozwiązania oraz jasno sprecyzowane warunki. Ze swojej strony życzymy sobie kontrahentów o podobnym nastawieniu, a Państwu powodzenia w Waszych przedsięwzięciach budowlanych.


NASZE ZALETY

 • 25 lat doświadczenia
 • Indywidualnie dopasowane
  rozwiązania
 • Najlepszy stosunek
  ceny do jakości
 • Zaufanie budowane
  na rzetelności i kompetencji

Nasze referencje

 • "Polecam firmę Eurolux. Wymiana naszych okien przebiegła sprawnie bez opóźnień. Ceny maja konkurencyjne a montaż okien profesjonalny. Na pewno będziemy jeszcze korzystać z tej firmy. Mamy w planie wymianę drzwi."

  Malgorzata G.

 • "Z pełną odpowiedzialnością polecam usługi firmy Eurolux, wykonywali dla mnie zarówno duże zlecenia przy remontach całych budynków jak i mniejsze w lokalach mieszkalnych. Właściciele są terminowi, pomogą, doradzą. Mają konkurencyjne ceny. Jednym słowem polecam."

  Kamil K.

 • "Bardzo profesjonalna i miła obsługa. Najwyższa jakość okien oraz szybki montaż. Ceny konkurencyjne.Jak najbardziej polecam."

  Małgorzata W.

 • "Bardzo polecam firmę Eurolux, po 1 fachowe doradztwo od strony wyboru okien i profili, ja wybrałem profil BlueEvolution 92, po 2 fachowe doradzctwo w zakresie montażu, ja wybrałem ciepły montaż, po 3 krótki termin realizacji, u mnie okna zamontowane po 3 tyg od zamówienia, po 4 sam montaż przeprowadzony profesjonalnie i fachowo, po 5 na profesjonalizm jakim Państwo Szewielewicz się wykazują cena usługi jest u Nich dodatkowym atutem."

  Lykie L.

 • "Miła i pomocna obsługa oraz konkurencyjne ceny i fachowy montaż. Polecam!"

  Anna N.

 • "Kontakt bardzo szybki, przesłana oferta w różnych wariantach cenowych i jakościowych. Wizyta przedstawiciela w celu oceny warunków, doradztwa w zakresie montażu i realizacji usługi-bardzo szybka po umówionym terminie."

  Marek W.

 • "Usługa wykonana fachowo i szybko, jestem zadowolony. Polecam."

  Jerzy O.

 • "Firma godna polecenia. Bardzo miła obsługa. Wycena bez jakichkolwiek ukrytych kosztów, wszystko wytłumaczone i wyszczególnione. Pracownicy bardzo dokładni i sumienni. Demontaż starych okien i montaż nowych przeprowadzony szybko, sprawnie i dokładnie. Dodatkowo po montażu ekipa po sobie posprzątała. Cena usługi jest dodatkowym atutem. Polecam bardzo serdecznie."

  Lidia N.

 • "Firma bardzo profesjonalna z indywidualnym podejściem do klienta. Praca wykonana szybko i fachowo."

  Paulina S.

 • "Mogę szczerze polecić firmę Eurolux każdemu, kto planuje wymianę okien. Zarówno Pani Agnieszka jak i Pan Artur byli nieocenieni na każdym kroku realizacji, sugerując, doradzając oraz ostatecznie montując nasze zamówienie. W tych czasach ciężko znaleźć wykonawcę, który szanuje klienta - zarówno pod względem czasu, jak i ogólnego zainteresowania. Tutaj ani przez chwilę nie miałem takiego odczucia. Ogromny szacunek za takie podejście. Same okna również spełniają nasze oczekiwania i wyglądają świetnie. W przyszłości na pewno powrócę przy okazji kolejnych zamówień!"

  Jakub G.

 • "Firma godna polecenia. Pełen profesjonalizm. Mogę polecić z czystym sumieniem. Montowali u mnie okna i rolety. Usługa wykonana starannie i na czas, pracownicy udzielają wyczerpujących odpowiedzi na zadawane pytania. Ciepły montaż okien na najwyższym poziomie. Jestem zadowolony!"

  Sebastian Z.